نتایج جستجو برای عبارت :

اقدام قابل تقدیر جمعی از پزشکان

اقدام قابل تقدیر جمعی از پزشکان
سلام دوستان
جمعی از پزشکان ایرانی اقدام به طرحی زدند که برای کاهش مراجعه هموطنان عزیز به مراکز درمانی، بیماران را به صورت آنلاین ویزیت می کنند و پاسخگوی سوالات بیماران در حیطه تخصص خود هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پست زیر در سامانه کاوالا مراجعه کنید.
http://kavala.ir/%d8%a7%d9%82%d8%af%d8%a7%d9%85-%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d9%82%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86/

ترجمه پروانه نظام پزشکی :
صدور پروانه نظام پزشکی برای  پزشکان به عنوان مجوز فعالیت مطب برای پزشکان و دندانپزشکان و پیرا پزشکان توسط نهاد متولی این امر سازمان نظام پزشکی کل کشور بوده و این امر باعث شده آشنایی از روند صدور  و ترجمه این جواز از اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده باشد .
در قانون سازمان نظام پزشکی کشور نیز بر اساس ماده 3 قانون اشتغال پزشکان منوط به داشتن پروانه کسب  و جواز پزشکی خواهد بود .
از طرفی داروخانه های کل کشور نیز برای ثبت جواز
طراحی سایت  پزشکان
با هدف ارتقاء سطح خدمات سلامت و سهولت ارتباط بیماران با پزشکان و افزایش
آگاهی بیماران انجام  می گیرد امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم برای
نیازهای درمانی و پزشکی خود در گوگل جستجو می کنند و به سایت پزشکان مراجعه
می نمایند، طراحی سایت ویژه پزشکان و حضور در اینترنت موجب افزایش کسب و کار آن ها شده است.
کلینیک های درمانی و طراحی سایت پزشکان
در طراحی سایت پزشکی به این نکته توجه داشته باشید علاوه بر طراحی زیبا باید اصول س
داوطلبان کنکور تجربی ۹۸، تقریبا ۵۰ درصد کل داوطلبان کنکور بودند و این یعنی ما در آینده شاهد افزایش تعداد پزشکانی خواهیم بود که نگاه تجاری به فعالیت پزشکی دارند. با این اوصاف آیا می‌توان به این پزشکان اعتماد کرد؟
به شخصه اعتمادی به علم پزشکی و پزشکان به معنای عام ندارم چرا که به نظر میرسد که این حوزه تبدیل به ابزاری برای افزایش سرمایه‌ی سرمایه دارها و افزایش درآمد پزشکان شده است.
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h1 {
text-align: right;
}
p {
font-size: 16px;

}

ثبت سفارش تا تیر ماه 1398

پکیج ویژه پزشکان و سالن های زیبایی

پزشکان به خصوص پزشکان زیبایی و مراکز زیبایی و لیزر این روزها حسابی جای خود را بین مردم باز کرده اند.
رقابتی که در این صنوف وجود دارد شاید کمتر صنفی به خود دیده باشد. 
ادامه مطلب
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h1 {
}
p {
font-size: 16px;

}

ثبت سفارش تا تیر ماه 1398

پکیج ویژه پزشکان و سالن های زیبایی

پزشکان به خصوص پزشکان زیبایی و مراکز زیبایی و لیزر این روزها حسابی جای خود را بین مردم باز کرده اند.
رقابتی که در این صنوف وجود دارد شاید کمتر صنفی به خود دیده باشد. 
ادامه مطلب

طرح سپید بانک اقتصادنوین با تسهیلات ویژه برای پزشکان

.
بانک اقتصادنوین با هدف ارائه خدمات متمایز به جامعه پزشکی کشور طرح تسهیلاتی سپید را معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در طرح سپید، پزشکان متخصص، عمومی، دندان‌پزشکان و داروسازان می‌‏توانند برای خرید تجهیزات از بسته‌‏های متنوع تسهیلاتی با شرایط بسیار آسان بهره‌‌مند شوند.
ادامه مطلب
دزاشیب:تجریش دزاشیب رو به روی اموزش ۱پرورش منطقه یک ساختمان پزشکان ۱۷۸ طبثه ۲ واحد۵ 
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام

پیــــــروزی:پیــــروزی نبـــرد شمالـــی نبش کوجه مرتضـــوی پلاک۲ ساختمان پزشکان نصـــرت
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام 
ای دی اینستاگرام:@fereshteshadoffice
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
روزگاران (کتاب پزشکان) نویسنده: سروش زنگنه انتشارات: روایت فتح
روزگاران (کتاب پزشکان) : قصه ی مردان مدرک دار متخصص و البته متفاوت

روزگاران (کتاب پزشکان)نویسنده: سروش زنگنهانتشارات: روایت فتح
معرفی:
بعضی ها وقتی به مدرک و پول و شهرت می رسند، دیگه خدا رو بنده نیستند، خودشون هستند و دنیاشون؛قصه ی مردان مدرک دار متخصصی که متفاوت از هم سلفی هاشون بودند، حتما خواندنی ست…
بریده کتاب(۱):
(بهتر)گفتم: این خونریزیش خیلی شدیده، خون می خوادـ خون نداریم ا
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
«مسئله‌ی سلامت، جزو مسائل درجه‌ی یک هر کشوری است.» ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ این عبارت رهبر انقلاب اسلامی به روشنی نشان دهنده‌ی اهمیت سلامت مردم نزد ایشان بعنوان یکی از مسائل اساسی و حیاتی کشور است و در زمینه‌ی ارتقای سطح سلامت عمومی یکی از مسائل مهم نقش بی‌بدیل پزشکان و فداکاری پرستاری است. پایگاه اطلاع‌رسانی  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را در خصوص سلامت مردم و اهمیت نقش پزشکان و پرستاران در این زمینه بازخوانی می‌کند.
مهاجرت پزشکان به فرانسه

کشور فرانسه علاوه بر موسیقی و عطر و مناظر
زیبای شهری، بازار کار مناسبی برای پزشکان جهت مهاجرت پزشکان به فرانسه
داراست. می توان گفت درآمد پزشکان در فرانسه در بین ده کشور پر درآمد دنیا
هفتمین کشورمی باشد(کشورهای هلند، استرالیا ، آمریکا، بلژیک، کانادا و
انگلستان به ترتیب در آمد بالاتری نسبت به فرانسه دارند) و در واقع در هر
خیابان یک داروخانه وجود دارد. متخصصین به طور میانگین ​​۱۴۹,۰۰۰ دلار و
پزشکان عمومی، ۹۲,۰۰۰ د
پس از کاشت نهال در آستانه روز درختکاری: همچنانکه قبلاً از پزشکان، پرستاران و مجموعه های درمانی صمیمانه تشکر کردم، لازم میدانم بار دیگر از این عزیزان که با کار بسیار با ارزش خود در حال جهاد در راه خدا هستند، تشکر کنم. همچنین لازم میدانم از خانواده پزشکان، پرستاران و همه عوامل درمانی که با صبر و تحمل خود در کنار تلاش شبانه روزی عزیزانشان هستند، سپاسگزاری کنم/ برای عافیت بیماران دعا میکنم و همچنین برای درگذشتگان از این بیماری طلب رحمت و مغفرت
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و …
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و …
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
: اینکه آقای سیدحسن نصرالله می گوید من انشاءالله در مسجدالاقصی نماز می خوانم، برای ما یک امید کاملاً عملی و قابل تحقق است. اگر همه ما به وظایف خود عمل کنیم، وعده الهی قطعاً محقق خواهد شد.+ صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس: هرگونه اقدام خصمانه در مورد ایران در واقع اقدام خصمانه بر ضد فلسطین و جریان مقاومت است و ما خود را در خط مقدم حمایت از ایران میدانیم.
(جلسه کمیسیون بهداشت آغاز می‌شود)
دکتر علی وراثتی (رئیس کمیسیون بهداشت با کت سورمه‌ای): بسم‌الله الرحمن الرحیم. همانطور که همکاران عزیز در جریان هستند اخیراً هجمه‌های فراوانی علیه قشر نخبه و مظلوم پزشکی ایجاد شده که باعث شده سقف درامدی 60 میلیون تومانی برای کارانه پزشکان دولتی گذاشته شود که ظلم بزرگی است. جهت کاستن بخشی از مشقتهای پزشکان عزیز ما در این جلسه می‌خواهیم قانون «معافیت پزشکان از مالیات پلکانی» را به رأی بگذاریم. من از نماینده
پزشکان پرتغالی طی عمل جراحی یک دندان از جمجمه پسری ۱۴ ساله خارج کردند. این پسر چند روز قبل هنگام بازی فوتبال گاز گرفته شده بود و چند روز به دلیل درد زیاد به بیمارستان مراجعه کرد. پزشکان ۱۲ روز پس از حادثه و با انجام اسکن متوجه دندان جامانده در زخمی شدند. روز مسابقه فوتبال این نوجوان پس از آن که به وسیله یکی از بازیکنان گاز گرفته شد، به دلیل ایجاد شدنیک زخم ۵ سانتی متر در سمت راست سرش به بیمارستان مراجعه کرد.
ادامه مطلب
پزشکان از جمله افراد فرهیخته و مورد اعتماد می باشند ولی این موضوع تأثیری در مسئولیت کیفری پزشک در مقابل بیمار ندارد و در صورت ارتکاب جرم از سوی پزشک، بیمار می تواند برای تعقیب و مجازات کیفری پزشک اقدام نماید.  فلذا پزشکان علاوه بر مسئولیت انتظامی در مقابل بیمار، مسئولیت کیفری نیز دارند. اما مسؤلیت پزشک در قبال خسارتی است که به بیمار و ناشی از وظایف پزشکی وارد می آورد. جرائم پزشکان چیست؟ تخلفات پزشک چیست؟ پزشکان چه تخلفاتی دارند؟ پزشک چه مس
اگر بخواهیم به دنبال راه حلی برای برون رفت از وضعیت دشوار کنونی و کاستن تنش در رابطه پزشکان و بیماران باشیم، باید علاوه بر نقد ساختار درمانی، بر عاملیت پزشکان هم تاکید کنیم .
 اول شهریورماه بهانه ای شد تا پس از کشمکش های فراوان گروهی از مردم با جامعه پزشکی، قدری هم پای درد و دل این قشر بنشینیم.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این اواخر نقل و نبات صفحه اول رسانه ها، خطاها و قصورات پزشکی و در عوض دریافتی بالای این جامعه زحمتکش بود. بالاخره روزی
سلام 
دختری هستم که مدتی دیگه به عنوان دندونپزشک تو یه درمانگاه مشغول کار میشم. واقیعت اینه که از نظر دیگران حتی خانوادم و دوستام من به شدت مغرورم. من واقعا قصد دارم خودم رو اصلاح کنم اما نمیدونم چطوری. 
همیشه فکر میکنم اگه وضعیت دندون های مراجعه کننده نامناسب باشه یه چیز بگم ناراحت بشه یا اگه بیمارم بچه باشه زیاد لج کنه عصبی بشم. راستش گاهی به خودم حق میدم چون خیلی سختی کشیدم و درس خوندم.
سوالم از شما اینه که چه رفتارهایی از پزشکان و دندونپزش
یکبار برای طلاق توافقی اقدام کردم مهریه ام را بخشیدم و حق طلاق را به وکیل داده بودم ولی در جلسه ی دوم مشاوره برای حفظ آبرو در محل کارم برگشتم همسرم معتاد است میخواهم دوباره برای طلاق اقدام کنم می توانم روی پرونده قبل اقدام کنم؟ چگونه خواهش میکنم کمکم کنین؟
هیچ فکر کرده اید چه مشاغلی هیچ گاه تعطیلی ندارند؟ اگر این سوال از شما پرسیده شود چه پاسخی برای آن دارید؟ مثلا خواهید گفت آتش نشانان، پزشکان، یا مشاغل دیگر. اما آیا تا به حال فکر کرده اید پاکبانان نیز جزئی از این مشاغل حساس هستند که هرگز تعطیلی ندارند؟ همیشه باید باشند، چرا که اگر یک روز نباشند، زباله شهر را در بر می گیرد و بوی تعفن زباله ها مشام انسان را خواهد آزرد. شاید کمتر کسی به اهمیت آنها فکر کرده باشند. مثلا در این روزها که پزشکان و پرستا
متاسفانه بیماری اوتیسم امروزه کودکان زیادی را درگیر خود کرده است این اختلال در صورت تشخیص به موقع توسط والدین قابل درمان خواهد بود. پزشکان و محققین به تازگی به ارتباط این بیماری با ژنتیک مبتلایان پی برده اند. آن ها معتقدند 90 درصد این بیماری منشا ژنتیکی دارد در ادامه به صحبت های رئیس مرکز درمان و اختلالات اوتیسم در این رابطه دقت کنید.
ادامه مطلب
بخشی از گفت و گوی امروز من و دوستم:
-کیف کرمی رنگ دسته دارم رو یادته؟؟سه هفته پیش صبح جاش گذاشته بودم.عصر اومدم برش دارم ولی نبود.برده بودنش. :/
-خب بهتر.ببرنش.
-چی؟؟؟
-بهتر که بردنش.
- :/
-یه جدیدش رو می خری.یه قشنگ ترش رو می خری.خوبه که.
- :/
-آهان اون کیف رو دوست داشتی؟
-آره.از یزد به عنوان سوغاتی برای خودم خریده بودمش.سفر به یزد،سفری به یاد موندنی و دوست داشتنی بود. :)
-حالا عیبی نداره.پیش میاد دیگه. :)
-بله پیش میاد. :)

ما مثلا پزشکان آینده ی این مملکت خوا
به طلاق راضی هستیم ولی در مورد حق وحقوقم اصلا حرف نزدیم میخواستم بدونم اگه توافقی اقدام کنم بعد از جلسات مشاوره میتونم اقدام کنم در مورد حق و حقوقم؟ در روز دادگاه یا توافقی یعنی زن هیچ ادعایی دیگه نمیتونه داشته باشه

با سلام بله میتونید هر توافقی داشته باشید و در صورت عدم گذشت حقوق مالی بعد از طلاق هم قابل مطالبه است

منبع: سایت وکالت دادراه
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد. از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ
قدم به سمت وحشی بگذارید! این اقدام آموزش فتوشاپ ps تخیلی برای وبلاگ نویسان و اصول رسانه های اجتماعی بسیار عالی است. این سلفی های شما فوق العاده به نظر می رسد و شامل مجموعه ای از 10 عمل حرفه ای است که برای عکاسان طبیعت و مسافرتی ساخته شده است. با این عمل به آن استایل مورد نظر خود برسید.
https://maktabtv.com/اقدامات فتوشاپ جنگلعمل شکلات
چه کسی عاشق شکلات نیست؟ با این مجموعه از 8 عمل فتوشاپ ، شکلات خیره کننده ای از شکلات ایجاد کنید که تصاویر شما را با تاریکی ش
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با لیست پزشکانکرج، لیست پزشکانتهران، لیست پزشکان مشهد، لیست پزشکاناصفهان و لیست پزشکانشیراز می باشد.
همان طور که می دانید در همه ادوار یافتن پزشک معتبر و باسواد یکی از دغدغه های بیماران بشمار می رفت و بیماران راه های مختلفی برای یافتنلیست پزشکان معتبر و با سابقه امتحان می کردند که یکی از رایج ترین این کارها پرس و جو کردن از اطرافیان بود. در واقع نیاز مردم به شناخت پزشکان معتبر و با سابقه در شهر و منطقه ﺁن ه
وزوز گوش با هورمون عشق رابطه دارد
وزوز گوش (tinnitus) مشکلی می با شد که در آن فرد صداهایی همچون وزوز ، زنگ یا سایر صداها گه بنظر می رسد در منشاءشان گوش یا سر است، می شوند. وزوز گوش یکی از مشکلات شایع است و معمولا از هر 5 نفر 1 نفر به این مشکل دچار می با شند. وزوز گوش خودش به تنهایی بیماری محسوب نمی شود، بلکه نشانه ابتلای افراد به سایر بیماری ها و مشکلات از جمله از دست دادن شنوایی وابسته به سن، آسیب دیدن گوش ، جسم خارجی در گوش و مشکلات سیستم گردش خون با
طب سکولار دلیل اصلی شیوع وسیع کرونا
یکی از دلایل شیوع ویروس کرونا، طب سکولار است زیرا هرچه پزشکان سکولار می دانند، آنها یادشان داده اند بنابر این، جاهاییکه کار می کنند که به اینها نگفته اند! اینها دچار وحشت می شوند، برابر عکس العمل قابل پیش بینی انها، جهش ویروسی را تغییر می دهند. پزشکان سکولار هم طابق النعل نقشه آنها را اجرا می کنند. اولین توطئه آنها عقیم کردن طب بومی و سنتی است. مثلا حجامت باعث می شود همه ویروسها، از بدن خارج شود و کسی به کرو

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که وارد یک مطب یا کلینیک شوید و متوجه احساساتی از قبیل ترس ، اضطراب ، نگرانی و یا آرامش و حس سرزندگی شوید . شاید از  این موضوع تعجب کنید اما به وجود آمدن چنین احساساتی رابطه ی مستقیمی با نحوه ی طراحی آن مطب و یا کلینیک و یا حتی یک درمانگاه دارد . 
مهم ترین نکات طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
نکات مهمی در طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی وجود دارند، که می توانند اهمیت زیادی

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
چند روز قبل مصاحبه نماینده اعزامی سازمان جهانی بهداشت به ایران با رسانه ملی را نگاه می‌کردم وی به زبان انگلیسی گفت:
"وقتی از پزشکان و پرستاران پرسیدیم به چه چیزی نیاز دارید گفتند نیازشان تجهیزات است، ماسک است، گان است، دستکش است و علاوه بر این چون تعداد بیماران شدیداً مبتلا به کرونا خیلی زیاد است به ونتیلاتورهای بیشتری هم نیاز دارند."
مترجم همزمان گفت:
"وقتی از پزشکان در خصوص بحثهای مختلف درباره وسایل حفاظت شخصی مثل ماسک و بقیه پرسیدیم و گف
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای

عوارض خوردن آب منی
به گفته پزشکان اصولا هرچیزی که از بدن انسان طی فرایندی خاص، طبیعی و یا غیر طبیعی دفع می شود مانند عرق ، ادرار، مدفوع ، خون ، ناخن ، شوره  و منی غیر قابل خوردن وچندش آور و همچنین دارای میکروب و مشکلات قارچی خواهد بود. به دلیل اینکه مواد دفع شده جزوء سموم حاصل از فعل وانفعالات بدن یا محل مناسبی برای تجمع ، رشد و تکثیر مبکروب ها هستند.
همچنین در بعضی از بیماری های خاص روانی وانحرافات جنسی خوردن این ضایعات انجام می شود که متاسفا
چند روز پیش ساعت یک ربع به هشت بامداد رفتم بهداری شماره ۱ . دیدم بله ..درب بهداری هنوز قفله . تا ساعت ۸ معطل شدم تا درب را باز کردند . بعد کم کم آقایون و خانم های اطبا و پرستار تشریفشون را آوردند. سوال من اینجاست که قانون به شبکه بهداشت اجازه داده که ساعت ۸ شروع کارشون باشه یا اینکه سیستم کش کشه .. اگه قانون میگه که بسیار قانون مزخرفیه . مگه با بقیه کارمندان دولت چه فرقی دارند؟ اگه هم از بی نظمیه که مسئولین رسیدگی کنند . البته دیدم که پزشکان شاغل دول
شوهرم معتاد است وداشتم جدا میشدم که تو جلسه های مشاوره که بودیم تو محل کارم مزاحمت ایجاد میکرد از ترس آبرو سازش کردم وبرگشتم ولی نمیشه میخوام طلاق بگیرم  می توانم روی پرونده قبل اقدام کنم؟ چگونه خواهش میکنم کمکم کنین؟

خیر .اگر وکالت در طلاق از همسرتان دارید می توانید دوباره اقدام نمایید ووکیل بگیرید

منبع: سایت وکالت دادراه
برخی از پزشکان بر این باورند که کودکان با عارضه تنگی دریچه پیلور به دنیا نمی‌آیند و رشد عضلات پیلور و انسداد آن پس از تولد کودک رخ می‌دهد. دقیقا مشخص نیست که علت تنگی دریچه پیلور چیست، اما پزشکان برخی از فاکتور‌ها را در این زمینه تأثیر گذار می‌بینند و ممکن است با جمع شدن چند مورد از این فاکتور‌ها و دلایل، این عارضه در نوزاد بروز پیدا کند. این چند دلیل تأثیر گذار بر بروز تنگی دریچه پیلور عبارتند از:    ارث: نوزاد ممکن است به صورت ارثی این اخ
سازمان بین‌المللی پزشکان بدون مرز (Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières) امروز 3 فرودین 1399 اعلام کرد نیروهای خود را برای کمک به درمان کرونا به ایران فرستاده است.
براساس گزارش سایت این سازمان امروز به تاریخ 22 مارس 2020: سازمان پزشکان بدون مرز برای کمک به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در اصفهان، به‌عنوان دومین استان تحت تاثیر این ویروس در ایران، یک بیمارستان 50 تخت‌خوابی بادی و یک تیم اورژانس 9 نفره ارسال کرده است.
این تیم و واحد درمانی با هواپیما ا
برای داشتن یک زندگی شاد چه باید کرد؟
برای داشتن یک زندگی شاد و دور بودن از استرس باید نکات بسیار مهمی را در طول زندگی خود رعایت کنیم که این نکات مجموعه ای از باید ها و نباید ها هست .
باید ها و نباید هایی که در زمینه خورد و خوراک و همچنین تحرکات معمولی و آنچه که در روزمره استفاده می کنیم باید رعایت کنیم . 
پیشرفت روز افزون علم پزشکی و همچنین افزایش تجربه پزشکان باعث شده است که رویای افزایش طول عمر برای کمی به حقیقت نزدیک شده و همچنین از سوی دیگر ه
آسیب‌های ناشی از تروما و صدمات عمدتا در زنده‌گی روزمره روی‌داده و قابل پیش‌گیری هست‌ند. با این‌جال عمدتا پیش‌گیری از بروز این حوادث مغفول مانده و آن‌ها را نیازمند اقدام درمان‌ی و بستری بیمارستان‌ی می نمای‌د.
مدیریت خدمت‌رس‌ان‌ی به این بیماران و مصدوم‌ین هم‌چون سایر موارد مربوط به اورژانس‌ها از صحنه‌ی حادثه می‌بایست آغاز گردد؛ در طی این سلسله مباحث به تدریج با انواع این آسیب‌ها و ضروری‌ترین اقدام‌ات اول‌یه و اساس‌ی برای پی
احساس ترس؟ مخاطبان خود را با این افزونه پر زرق و برق جلب کنید. این اقدام آموزش فتوشاپ ps نمایشی و بی نظیر است. این یک صحنه بارانی تیره را برای یک اثر باورپذیر در عکس های شما اعمال می کند! آن را در پرتره ها و تنظیمات مختلف امتحان کنید.اقدام بی باک 2 فتوشاپاقدام تصرف فتوشاپ
https://maktabtv.com
قدم به بعد متناوب با این عمل تشنج ذهن. این افزودنی فتوشاپ با استفاده از پرونده های قلم مو و الگوی ، جلوه های انفجاری ، خردکننده ای ایجاد می کند. نتیجه شما با لایه های
تعریف تخصص قلب و عروق
قلب شناسی، مطالعه و درمان درباره اختلالات قلب و عروق خونی است. وظیفه متخصص قلب خوب، تشخیص و درمان بیماری های سیستم قلبی عروقی است. بیماری قلبی به طور خاص به قلب مربوط می شود، در حالی که بیماری قلبی عروقی بر قلب، عروق خونی یا هر دو اثر دارد.

چه زمانی به متخصص قلب و عروق نیاز داریم
اگر یک فرد علائم بیماری قلب داشته باشد، ممکن است پزشک آنها را به یک متخصص قلب ارجاع دهد.
علائمی که نشان دهنده مشکلات قلب است عبارتند از :
1. تنگی ن

روزی روزگاری پسرک فقیری برای گذران زندگی و تامین مخارج تحصیلش دستفروشی می کرد. پسرک روزی متوجه شد که تنها یک سکه 10 سنتی برایش باقیمانده است و دیگر پولی ندارد تا با آن غذایی تهیه کند و بخورد. در حالی که به شدت گرسنه بود تصمیم گرفت از خانه ای مقداری غذا تقاضا کند. بطور اتفاقی درب خانه ای را زد. دختر جوان و زیبائی در را باز کرد. پسرک با دیدن چهره زیبای دختر دستپاچه شد و بجای غذا، فقط یک لیوان آب درخواست کرد. دختر که متوجه گرسنگی شدید پسرک شده بود ب
علل خارش پوست در کودکان

بثورات یکی از رایج‌ترین دلایل مراجعه والدین به مطب پزشکان اطفال است

بثورات یکی از رایج‌ترین دلایل مراجعه والدین به مطب پزشکان اطفال است. در اغلب موارد، والدین نگران، با خیال راحت از مطب بیرون می‌آیند و پزشک هیچ وضعیت خطرناکی را روی پوست کودک گزارش نمی‌کند. اما در برخی موارد، نگرانی والدین چندان هم بی‌دلیل نیست و بثوراتی که همراه با تب، مشکلات تنفسی، استفراغ یا مشکلاتی در سلامت عمومی کودک بروز می‌کنند،
پیرو اطلاعیه‌ مورخ 98/12/11 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1399 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تا
به چند نمونه توجه کنید:
لبنیاتی های ما مدتهاست مجبورند به شیرهای خود وایتکس بزنند تا ضد عفونی شود و بازرس بهداشت در شیر آنها ویروس تشخیص ندهد! نتیجه اش شده غده های چرکین روی بدن کودکان و نوجوانان.
آرد نانوایی کاملاً از سبوس تهی شده و به جایش آهن و اسیدفولیک به آن اضافه شده که گفته می شود یک ترکیب مضر است و موجب آلزایمر می شود.
نمک ها به اصطلاح تصفیه شده اند و به آنها یُد به صورت صنعتی اضافه شده. سپس دائم تبلیغ می شود که: نمک مضر است. کلاً آن را از
ترجمه دیپلم 
صدور مدرک دیپلم به صورت قانونی توسط موسسات آموزشی زیر نظر وزارت آموزش و پروش آن استان انجام میگیرد , اما متاسفانه بارها دیده شده که مدارک تحصیلی توسط برخی سایت های سودجو به فروش می رسد آما اینکه این مدارک تا چه حد قابل تائییدات و استناد بوده در این مورد تنها این نکته بیان می باشد اگر در فرآیند ترجمه رسمی  و قانونی مدرک دیپلم خود  نمیخواهید به مورد مهمی شامل عدم تایید ترجمه و مدرک برخورد کنید همین امر جعلی بودن مدرک دیپلم شماست.
من وهمسرم هردو موافق هستیم که توافقی طلاق بگیریم ولی در مورد هیچ چیز فعلا توافق نکرده ایم 
میخواستم بدونم اگه توافقی اقدام کنم بعد از جلسات مشاوره میتونم اقدام کنم در مورد حق و حقوقم؟ در روز دادگاه یا توافقی یعنی زن هیچ ادعایی دیگه نمیتونه داشته باشه
با اینکه روز به روز شرکت های زیادی ظهور می کنند که خدمات هاست و میزبانی سایت را ارائه می دهند، اما پیدا کردن وب سرور خوب کار چندان ساده ای نیست.
اگر شرکتی که میخواهید از آن اقدام به خرید هاست اقدام کنید، ویژگی های زیر را نداشت بهتر است گزینه دیگری را بررسی کنید.
ــ دارای نماد الکترونیک معتبر باشد.ــ دارای آدرس فیزیکی معتبر و قابل رجوع باشد.ــ زمان پشتیبانی و کاری خود را به طور دقیق در سایت ذکر کرده باشد.ــ پشتیبانی خارج از ساعت کاری داشته باشن
بعد از اینکه یک مرد ۹۳ ساله در ایتالیا از بیمارستان مرخص می شود، به او گفته شد که هزینه یک روز ونتیلاتور (تهویه) بیمارستان را بپردازد. پیرمرد به گریه افتاد. پزشکان به او دلداری دارند تا بخاطر صورتحساب بیمارستان گریه نکند. ولی آنچه پیرمرد در جواب گفت، همه پزشکان را گریه انداخت. پیرمرد گفت: "من به خاطر پولی که باید بپردازم گریه نمی کنم. تمام پول را خواهم پرداخت."  گریه من بخاطر آن است که 93 سال هوای خدا را مجانی تنفس کردم، و هرگز پولی نپرداختم. در ح

بسیاری از آشپزها برای طعم دار کردن غذایشان از قلم گوسفند یا گاو استفاده میکنند، استفاده از قلم میتواند مزایا زیادی داشته باشد و علاوه بر خوش طعم کردن غذا به آن سلامتی ببخشد. 
از گذشته تا امروز اعتقاد بر این بوده است که آب قلم میتواند مزایا فوق العاده ای داشته باشد و پزشکان طب سنتی هم مصرف آن را برای بیماری هایی مانند سرما خوردگی، آنفولانزا،بیماریهای گوارشی استفاده کرد، به این دلیل که آب قلم میتواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. به بهبود ز
نمایندگی بیمه پارسیان 
ارائه کننده انواع خدمات بیمه ای ((با تحویل رایگان در محل)) :
*عمر و سرمایه گذاری (بازنشستگی)*مسئولیت (ساختمانی، کارفرما ، پزشکان و ...)*اتومبیل (ثالث و بدنه)*آتش سوزی (صنعتی-غیر صنعتی و مسکونی)

0912708632302155884403
حمیدی نیک
مراجعه به دندانپزشکی حداقل سالی یک بار لازم و ضروری است.
اما بعضی از افراد به دلیل داشتن ترس از دندانپزشکی تا زمانی که دندان های آن ها دچار درد نشود مراجعه به دندانپزشک را به تعویق می اندازند.
این ترس در کودکان زیاد دیده می شود.دلیل ترس کودکان از رفتن به دندانپزشکی کاملا واضح است، اما می توان تدابیری اندیشید تا این ترس برای همیشه به شجاعت تبدیل شود. 
اولین تجربه کودکان از رفتن به دندانپزشکی: اولین تجربه و اتفاقاتی که می افتد بسیار مهم است و ب
خانومانه:
سرطان سینه یکی از سرطان هایی است که در جهان خیلی زود تشخیص داده می شود.
این بیماری مزمن زمانی به وجود می آید که سلول های بافت سینه به شکل غیر
معمول شروع به رشد می کنند. این سرطان در میان زنان رواج زیادی دارد زیرا
عوامل زیادی باعث بروز آن می شود. پیشرفت های پزشکی و تکنولوژیک برای بهبود
درمان ها بسیار موثر بوده اند. اما با همه این ها پزشکان توصیه می کنند که
نسبت به هر گونه علائمی هوشیار باشید. علاوه بر این، پزشکان پیشنهاد می
کنند که ی
شاکی باید ظرف مدت 6 ماه از تاریخ سررسید چک، برای برگشت زدن آن اقدام کند و نیز تا 6 ماه از تاریخ گواهی عدم پرداخت اقدام به شکایت نماید.شکایت کیفری را فقط علیه صادر کننده میتوان مطرح کرد. در فرآیند شکایت کیفری، کسانی که پشت چک را امضا کرده اند، مسئولیتی ندارند. واگذار کردن چک به دیگری، قبل از برگشت خوردن، چک را حقوقی نمی کند؛ اما اگر پس از برگشت خوردن، چک را انتقال دهید، چک حقوقی خواهد شد. مواردی که صادر کننده ی چک قابل تعقیب کیفری نیست:ثابت شود چ
#کارت_به_کارت
به درب #ساختمان_پزشکان رسید. نگاهی به #سهمیه_پذیرش پزشکان انداخت....و به سختی پزشک مورد نظرش را پیدا کرد. ✌️
وقتی بعد از کلی معطلی، نوبتش رسید،خانم منشی گفت: اگر #پول_نقد همراه ندارید، به حساب آقای دکتر، #کارت_به_کارت کنید.
@dasanak
مهاجرت دندانپزشکان به هلند

هلند
کشوری است که در بخش پزشکی و در تمام زمینه های آن پیشرفت بسیاری دارد.
درآمد پزشکان در هلند بالاست و این مهاجرت دندانپزشکان به هلند را تحت
تاثیر قرار داده است. البته مهاجرت دندانپزشکان به هلند
و کسب درآمد کار آسانی نیست، چرا که هلند کشور کوچکی است و نیاز به پزشکان
خارجی در آن احساس نمی شود. اما با این حال آیا از شرایط و نحوه مهاجرت
دندانپزشکان به هلند آگاهی دارید. اگر دندانپزشک هستید و قصد مهاجرت به
هلند تو

طراحی سایت پزشکان و مشاوره پزشکی :طراحی سایت پزشکان کمک می‌کند تا پزشکان ارتباط آنلاین نزدیک‌تر و سریع‌تری با بیماران خود داشته باشند. همچنین بیماران از این طریق می‌توانند با رزومه و سطح کار پزشکان بیشتر آشنا شوند و بدین ترتیب پزشک مناسبی را برای درمان خود پیدا کنند.
طراحی سایت پزشکان و مشاوره پزشکی
چکیده
امروزه تکنولوژی به عرصه‌های مختلف وارد شده و عرصه پزشکی نیز از این امر مستثنی نیست؛ طوری که بسیاری از پزشکان و مراکز درمانی مختلف ب
فراپرتو در شیراز
فراپرتو چیست؟
مرکزجامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله ای فراپرتو با استفاده از دستگاهای پیشرفته و مدرن تصویربرداری و پرسنل و پزشکان مجرب اقدام به تشخیص بیماریهای قسمتهای مختلف بدن می نماید. ویژگی منحصر به فرد این مرکز اقدامات تشخیصی و درمانی بطور همزمان می باشد. این روش های درمانی را میتوان عمل های جراحی بدون بازکردن بدن توسط چاقوی جراحی نامید. دراین مرکز کلیه اعمال پیشرفته و فوق تخصصی تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی
۱. در ایران نبود امکانات سبب ازمون و خطا و حل مشکلات با کمترین امکانات میشه و همین دلیل بهتر بودن تجربه پزشکان ایرانی نسبت به پزشکان سیستمهای پر امکانات هست.
۲. سیستم های سرمایه داری به سمت اسراف میرن و براشون اسراف قابل قبوله چون در سیستم سرمایه داری باید مصرف به نهایت خودش برسه تا تولید بچرخه و برای همین مهم نیست اگه اون مصرف در راه درست باشه و یا اسراف...
۳. در امریکا اختلاف طبقاتی امر پسندیده ای هست و باید بعضی محله های فقیر تر باشند یا برخی
برنامه تربیت بدنی در دوران هند قدیم
دانلود مقاله برنامه تربیت بدنی در دوران هند قدیم این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت می باشد   قالب: Word   تعداد صفحات: 25 توضیحات: مورد اول که در مورد هند قدیم شایان ذکر است، در هند قدیم با بهره گرفتن و استفاده از حمام کردن و مالیدن روغن بر بدن که در اصطلاح عامیانه و مرسوم به آن، ماساژ می‌گویند، انجام می‌دادند که برای حفظ تندرستی و سلامتی بدن و برای رفع خستگی و گردش خون در بدن از سوی پزشکان آن دوره
دیشب فهمیدم اون چیزی که به من آرامش میده نرفتن و اقدام نکردن ها نیست!
یعنی از اینکه از چالش ها انصراف بدم و تلاش نکنم به آرامش نمی رسم.
از اینکه چالش هاو ریسک ها رو بپذیرم و اقدام کنم و تلاش کنم، به آرامش میرسم. بعدش مستقل از نتیجه از خودم متشکرم:))) و آرامش دارم:)
جهت اخذ ویزای سنگاپور میتوانید از طریق آژانس ها و دفاتر گردشگری بصورت الکترونیکی اقدام نمایید.مدت زمان اخذ ویزا از زمان اقدام ۳ الی ۵ روز کاری می باشد .مدارک مورد نیاز: *تصویر پاسپورت امضا شده*تکمیل فرم مربوط به ویزا*تصویر عکس رنگی ۳*۴ پشت زمینه سفید*پرداخت هزینه*ووچر هتل *بلیط
طراحی سایت b2b
پباده سازی گونه های وبسایتپباده سازی گونه های وب سایت بوسیله تیم قابل انعطاف افزاری آلماتک انجام می‌گردد. برخی از مورد ها دربرگیرنده تیتر های تحت میباشد:
طراحی وب فردیطراحی سایت مذهبیطراحی وب مدرسه هاساخت وب سایت آتلیهطراحی وب پزشکانساخت وب سایت امکانات طبیساخت سایت املاکساخت وب سایت رستورانساخت وب سایت دانلودطراحی وب سایت هتلطراحی وب داینامیکساخت وب سایت تفریحیطراحی سایت تبلیغاتیساخت وب سایت رسپانسیوساخت سایت منحصر به
یبوست درد خیلی بد و سنگینی است . شاید به نظر برسد برخی بیماری های غیر قابل درمان انسان را از پا می اندازد ولی گاهی برخی از بیماری های قابل درمان و ساده مانند یبوست هم تاثیر بسیار بدی بر روحیه افراد دارد که حتما باید برای درمان آنها اقدام کرد. از خواص میوه ها و سبزیجات برای درمان این بیماری ها نباید غافل بود. غذاهایی برای درمان یبوست را با هم در پرشین وی ببینیم.
ادامه مطلب
اکثر خانم ها از پوستشان در برابر آفتاب به خوبی محافظت نمی کنند.
بسیاری از پزشکان کرم های ضدآفتاب با  SPF بالای 30 را پیشنهاد می دهند، زیرا این نوع کرم ها چربی کمتری را دارا هستند.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد.
ویروس کرونای جدید ممکن است در ابتدا علائم عفونت نشان ندهد، ‏پس چگونه می توان از ابتلا به این بیماری مطلع شد؟ آخرین اطلاعات این است که دوره نهفته (انکوباسیون) ‏ممکن است 28 روز قبل از مشهود بودن علائم ‏COVID 19‎‏ باشد و تا زمانی که فرد دچار تب و یا سرفه نشود ‏و به بیمارستان نرود، معمولاً ریه ها٪ 50 فیبروزه  شده اند که دیگر خیلی دیر شده است!‏پزشکان یک آزمایش ساده را ارائه می دهند که می توانیم هر روز صبح انجام دهیم. نفس عمیق ‏بکشید و نفس خود را بیش
در صورتی که برای سفر خود عجله دارید مراقب باشید که گرفتار افراد سود جو نشوید. مسافران عزیز باید توجه داشته باشید که هیچگونه ارتباط خارج از سیستم خود سفارت ها وجود نداشته و هر مجموعه ای به شما اعلام کند که به دلیل ارتباط خاص با سفارت می تواند برای ویزای فوری شینگن شما اقدام کند باور نکنید.
البته این به این معنا نیست که به هیچ وجه نمیتوان برای ویزای شینگن فوری اقدام کرد زیرا در برخی موارد به علت خلوتی سفارت ها می توان به صورت فوری اقدام کرد.برای
کتر محمد نظری  در آستانه پنجمین سال فعالیت کلینیک فوق تخصصی واریس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: درمان واریس به صورت سنتی در ایران با عمل جراحی صورت می گرفت که لازمه آن برش های جراحی و خارج نمودن رگ های آسیب دیده است که منجر به روند طولانی مرحله نقاهت بیماران می شود.
نظری افزود: مشکلات ناشی از عمل های جراحی که مستلزم بستری شدن بیمار است باعث شد تا پژوهشگران جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تحقیقات خود را به سمت خدمات کم تهاجمی برای درمان
 یک خاطره ای که خیلی بی ربط به این روزها هم نیست، در شیخ سله بمو با دکتر وفادار برای شناسایی می رفتیم هواپیمای عراق شیمیایی زدند، یکی از ماسک ها بسبب مشکلی که داشت قابل استفاده نشد، ما مانده بودیم و یک ماسک نه وفادار قبول کرد بزند نه من، تو مسیر یک کُرد محلی دیدیم که خیلی هم ترسیده بود ماسک سالم را به او دادیم چفیه رانصف کردیم هردو جلو صورتمان بستیم، هر دو خوشحال شدیم و رفتیم دنبال ماموریتمان. خوش به آن روزها، برای سلامتی همه پزشکان خصوصا دکت
درباره تزریق چربی بدانید:تزریق چربی یعنی پزشکان متخصص زیبایی می‌توانند از ناحیه‌ای از بدن تکه‌ای چربی را جدا کنند و پس از انجام کارهای خاصی رویان دوباره آن را به قسمتی که مورد انتظار است تزریق کنند که به این نوع درمان نیز تزریق با عمل چربی گفته می‌شود.از این نوع درمان عموماً برآر درمان فرورفتگی‌های صورت و دادن حس جوانی به آن استفاده می‌شود. تزریق چربی در طی چند سال گذشته بسیار فراگیر بوده است و اقبال عمومی نسبت به آن زیاد شده است و کسانی
فیزیوتراپی یک متخصص پزشکی است که به افراد کمک می کند تا از صدمات جلوگیری کنند و یا در صورت وجود بیماریهای موجود ، آنها را درمان کند تا تحرک فرد به حالت عادی بازگردد. فیزیوتراپی ها ممکن است قسمت های مختلف بدن را کشش و ماساژ داده و یا ورزش دهند و یک برنامه سفارشی برای افزایش پیشرفت بیمار توصیه کنند. انجام فیزیوتراپی می تواند یک روش جایگزین برای جراحی یا اقدامات تهاجمی تر باشد.
فیزیوتراپی ها معمولاً از وسایلی مانند تردمیل ، دوچرخه و حتی استخرها
چرا کاشت ناخن باعث قارچ میشود؟

عموما در طراحی ناخن و کاشت آن ریسک عفونت های قارچی و باکتریایی در ناخن ها به شدت بالا می رود، این امر به سبب عدم تنفس بافت ناخن می باشد. نکته مهمی که در کاشت به روش قاب می توان به آن اشاره کرد و یکی از اصلی ترین مشکلات در این نوع کاشت بوده، تحریک ناحیه اطراف ناخن و سست شدن اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی و یا همان ناخن می باشد، که این فضای ایجاد شده به راحتی اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد، که در نتی
برای دیدن ویدیو کلیک کنید

در این روزها که کرونا به یک مهمان ناخوانده تبدیل شده ،
و با توصیه پزشکان ، مردم به زدن ماسک توجه خاصی پیدا کردن ،
متاسفانه ماسک هایی که توسط تولید کنندگان تولید شده و میشود پاسخ گوی استفاده مردم نیست.
لذا مردم و مخصوصا خانم های خانه به ماسک پارچه ای روی آوردن.
چرا که این ماسک هم تهیه کردنشون ساده تر هست،
و هم اینکه این ماسک پارچه قابل شست و شوی هست.

یکی از کنسولگری های معرفی شده برای گرفتن وقت سفارت آمریکا،کنسولگری آمریکا در ارمنستان می باشد.
این کنسولگری در بلوار آمریکن نزدیک رودخانه هرازدان در شهر ایروان قرار دارد.
برای سفر به کشور ارمنستان نیازی نیست در ایران برای دریافت ویزا اقدام نمائید،ویزای ارمنستان با پرداخت مبلغ 8 دلار به صورت مرزی قابل دریافت است.
از دیگر مزایای کشور ارمنستان این است که میتوانید برای سفر به ارمنستان و مراجعه به سفارت آمریکا به دو صورت زمینی و هوائی اقدام ن
سیدرمضان شجاعی داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی که سابقه حضور در دو دوره مجلس شورای اسلامی را داشت از ادامه شرکت در رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد و گفت: به توصیه پزشکان معالج از حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف دادم.

ادامه مطلب
درب ضد سرقت از کشور ایتالیا آغاز شده و پس از 5 سال تولید به کشور ترکیه منتقل شده است. در کشور ترکیه ابتدا کارگاه های کنتور و دامپر سازی اقدام به تولید درب ضد سرقت نموده اند و درب های ضد سرقت تک قفل تولید می کردند و پس از آن شرکت کاله اقدام به تولید قفل های درب ضد سرقت ترک نمود. این شرکتها درب هایی با دو قفل جدید ضد سرقت کاله تولید نموده اند با پیشرفت این صنعت در کشور ترکیه کم کم شرکتهای تولید رویه درب ضد سرقت ترک نیز بوجود آمدند که این سری از شرکته
شما پزشکان، مدیران کلینیک و بیمارستان ها می توانید برای مجموعه، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایتی راه اندازی نمایید که از این طریق می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهید. این کار علاوه بر اعتماد بیماران و رضایتمندی بیشتر، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.
طراحی سایت پزشکی که توسط شرکت طراحی سایت راد وب انجام می شود با نیاز سنجی از پزشکان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت دنیا
دوستان 
متاسفانه کیت های تقلبی زیاد شده و صحت تولیدات کشور چین  توسط پزشکان 50 درصد اعلام شده . چیزی مثل شیر یا خط !
اونی که مثبت اعلام شده :اگر از ترس سکته نکنه ...باید قرنطینه بشه . به خودش و دیگران اگر ویروس منتقل نشه استرس روی شاخ اشه !و مشکلات دیگه مثل مشکلات شغلی و روابط ...
اونی که منفی شده . هپی میشه و میره دنبال زندگیش ...اگر منفی بود که ممکنه از زیادی ذوق درگیر روابط و تماس های خطرناک بشه و آلوده بشه .اگر مثبت باشه اما ...بقیه را آلوده میکنه .مم
دکتر کیوان مزدا در ۳۱
مرداد ۱۳۲۸ در شهرآبادان به دنیا آمد و از ۷ سالگی در فرانسه بزرگ شد. او رشته
پزشکی جراحی ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات را در پاریس آموخت و به‌واسطه هوش
و پشتکار فوق‌العاده از مشهورترین جراحان ستون فقرات دنیا شد. دکتر کیوان
مزدا از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را موسسه زنجیره امید ایران آغاز کرد. هرسال ۴ بار
برای ویزیت رایگان کودکان بی‌بضاعت و با بیماری‌های پیچیده به ایران می‌آمد و سالی
دو بار با تیم خود جهت عمل‌های جراحی
تزریق بوتاکس

چه چیزی در طی روش تزریق بوتاکس ( Botox ) وجود دارد ?
بیمار در یک موقعیت نسبتا ً بالا در میز امتحان قرار داده می‌شود و مناطقی که قرار است تزریق‌شده با یک تمیز کننده nonalcohol مانند Hibiclens یا Betadine پاک‌سازی می‌شوند . برخی پزشکان در این زمان از یک بی‌حسی موضعی مانند کرم EMLA یا برخی دیگر استفاده می‌کنند . سپس بوتاکس ، به مناطق مورد نظر تزریق می‌شود . الگوهای تزریق نمونه شامل حدود چهار یا پنج ناحیه در هر طرف پیشانی و دو یا سه ناحیه در هر دو ناح
بیشترین قدرت باروری زنان در سن ۲۰ تا ۲۵ سالگی است.

با ورود به ۳۰ سالگی قدرت باروری شروع به کاهش می‌کند.
با افزایش سن، از شروع اقدام به بارداری تا باردار شدن زمان
بیشتری طول می‌کشد و حتی ممکن است برای باردار شدن با
مشکل مواجه شوید. قدرت باروری زنان از حدود ۳۰ سالگی شروع
به زوال می‌کند و از سن ۳۵ سالگی با شیب سریع‌تری کاهش می‌یابد.
هرچه سن بالاتر می‌رود، احتمال بارداری کاهش می‌یابد و نازایی
بیشتر می‌شود. پزشکان معتقدند که بهتر است پ

آیا ویتامین D برای مردان هم ضروری است؟
مطالعات نشان می‌دهد سرطان پروستات در مردانی که کمبود ویتامین D دارند، وخیم‌تر است. در تحقیقات اخیر محققان به این نتیجه رسیدند که پزشکان بهتر است  قبل از عمل جراحی پروستات، سطح ویتامین D بیمار را بررسی کنند و پس از اطمینان سطح نرمال ویتامین D، اقدام به عمل جراحی کنند.
امروزه مردان بیشتر ساعات را در محل کار خود هستند و دور از آفتاب می@باشند، بنابراین بهتر است به طور مداوم سطح ویتامین D خود را بررسی کنند
بیشترین قدرت باروری زنان در سن ۲۰ تا ۲۵ سالگی است.

با ورود به ۳۰ سالگی قدرت باروری شروع به کاهش می‌کند.
با افزایش سن، از شروع اقدام به بارداری تا باردار شدن زمان
بیشتری طول می‌کشد و حتی ممکن است برای باردار شدن با
مشکل مواجه شوید. قدرت باروری زنان از حدود ۳۰ سالگی شروع
به زوال می‌کند و از سن ۳۵ سالگی با شیب سریع‌تری کاهش می‌یابد.
هرچه سن بالاتر می‌رود، احتمال بارداری کاهش می‌یابد و نازایی
بیشتر می‌شود. پزشکان معتقدند که بهتر است پ
میخواستم راجع به یه افسانه ى قدیمى پرده بردارى کنم چیزى که تا الان خودم هم باورم شده بود. همه جا میخونیم ایران بهشت پزشک هاست؛ تو بقیه ى کشورها مهندسان و معلمان و پرستاران بیشترین درآمد رو دارن، پزشکان دارن گدایى میکنن
از اونجایى که ایران از لحاظ مالى جهنم همه ى مشاغله (هر چند ممکنه اوضاع الان براى فارغ التحصیلین پزشکى یه کم بهتر باشه و با حقوق هاى افتضاح حداقل یه کارى مرتبط با رشته شون بتونن انجام بدن و بعد از هفت سال تا ده سال تحصیل یه زندگ
عمل بینی و شرایط آن
معمولا 80% درصد از افرادی که برای عمل بینی اقدام می کنند افرادی هستند که به فکر تغیر ظاهر و زیبایی چهره خود هستند و به دنبال یک بینی مناسب با فرم صورت خود می گردند و در نگاهی کلی تر می توان گفت که 20% افراد دیگر برای مشکلات تنفسی و آسیب های بینی اقدام به این عمل می کنند.
ادامه مطلب
محققان بر این عقیده هستند که عارضه چشم صورتی نشانه کرونا و ابتلای به این بیماری است و تاکید دارند همه کادر درمانی و پرستاران و پزشکان مراقبت کننده از بیماران کرونایی باید علاوه بر لباس, دستکش, کلاه مخصوص, عینک محافظ هم بزنند. جزئیات خبر را در این بخش  بخوانید.
ادامه مطلب
چند روز پیش در اخبار داشتیم که :مشاور فضای مجازی وزیر بهداشت از منتفی شدن حضور نیروهای سازمان پزشکان بدون مرز در ایران خبر داد.به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم، علیرضا وهاب ‌زاده، در حساب توییتری خود نوشت:‏ضمن تشکر از پزشکان بدون مرز، با اجرای طرح بسیج ملى مقابله با کرونا و نیز استفاده از تمام ظرفیت درمانی نیروهاى مسلح، فعلا نیازى به برپایى تخت بیمارستانى توسط نیروهاى خارجى نیست و این حضور منتفی است.مشاور وزیر بهداشت گفت: ب
منطق روابط بین المللی می گوید: دولتها برای امنیت و منافع ملی خود رقابت یا همکاری می کنند و در صورت بروز اختلاف باید ضمن درک رفتار هر دولت، ناخرسندی خود را نسبت به سیاستی یا عملی، با الفاظ دیپلماتیک یا اقدام متقابل به طرف دیگر منتقل کنند. اهانت به جنبه های فرهنگی و تمدنی ملت ها و زیر سوال بردن آنان،  تنها بر اساس عمل متقابل قابل توجیه است.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها